Tor Holding | İnşaat
image

İnşaat

Image
Logo Sector

NİHAL İNŞAAT

Nihal İnşaat, 1992 yılından itibaren inşaat sektöründe, 5000'den fazla konut ve ticari ünite inşa ederek kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirket, yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlarla geleceğe değer katmayı amaçlamaktadır.

5000+

Yaşam Alanı

990K

İnşaat Alanı

TOR GLOBAL

Tor Global, sektördeki lider firmalar arasında önemli bir konuma sahiptir. Yenilikçi bakış açısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanınan şirket, inşaat, gayrimenkul ve altyapı projelerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma misyonunu benimsemektedir. Profesyonel kadrosu, güçlü iş ortaklıkları ve küresel vizyonu ile Tor Global, sektörde öncü konumunu güçlendirerek sürdürülebilir ve etkileyici çözümler sunmaktadır.

950

Daire + Ticari Ünite

8100

Metrekare Alan

Image
Logo Sector
Image
Logo Sector

TOR DESIGN

Tor Design, lüks villalardan ofislere, kliniklerden kafelere kadar geniş bir yelpazede mimari çözümler üretmektedir. Estetik ve kaliteye odaklanarak,hizmet verdiği tüm projelerde kişiye özel mimari tasarımlar sunmakta ve sürdürülebilir, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ihtiyaca yönelik, işlevsel ve konforlu yaşam alanları yaratmaktadır.

1000+

Yaşam Alanı Tasarımı

10+

Mimari Uzman

BOR TOR

Bor Tor, yenilikçi yaklaşımları ve uzmanlığı ile tanınan, hem kamusal hem de özel sektör kurumları için inşaat projelerine odaklanan bir şirkettir. Bor Tor, sürdürdüğü her projenin özen ve mükemmeliyetle tamamlanması için uzman ekiplerle işbirliğinde bulunmaktadır.

30+

Faaliyet Yılı

18+

Kamu Alanı İnşaat ve İyileştirmesi

Image
Logo Sector

Sürdürülebilir Bir gelecek
Birlikte İnşa Ediyoruz.

Hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımız, zamanın ötesinde bir vizyon sağlıyor.


Tor Holding'in vizyonu ve stratejik adımları, geleceğimizin toplumun ve dünyanın refahıyla bağlantılı olduğuna dair olan inancını yansıtmaktadır.


Hedeflerimize ulaşmanın, değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın sarsılmaz bağlılığı ile iç içe geçtiğine inanıyoruz.


Tor Holding'in vizyonunun temelinde yer alan sürdürülebilirlik ilkesi, ekonomik başarının çevresel sorumluluk ve toplumsal refahla harmanlandığı bir geleceğe doğru bize rehberlik etmektedir.

Tor Holding Logo