Tor Holding | Gayrimenkul
image

Gayrimenkul

Image
Logo Sector

TREM GLOBAL

Trem Global, Küresel çapta yatırım ve hukuk danışmanlığı hizmetleri sunan lider bir yatırım, göçmenlik ve gayrimenkul firmasıdır. Dünya çapında önde gelen yatırımcılara, aile ofislerine, bankalara ve yatırım şirketlerine olduğu kadar, işletmeler ve özel müşterilere de uçtan uca danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

15+

Dünya Çapında Ofis

4500+

Gayrimenkul

TREM TURKEY

Trem Turkey, 30 yıllık tecrübesiyle emlak acentelerine geniş kapsamlı destek sunmaktadır. Satış, pazarlama, satış sonrası hizmetler, ekip oluşturma, sektörel eğitim, portföy yönetimi gibi alanlarda A'dan Z'ye hizmetler sağlayarak, gayrimenkullerin etkili pazarlanmasını ve yatırımların maksimum verimliliğini garanti etmektedir. Sürekli gelişen pazarlama ve satış stratejileriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

GİGDER

Üyesi

3000+

Çözüm Partneri

Image
Logo Sector

Sürdürülebilir Bir gelecek
Birlikte İnşa Ediyoruz.

Hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımız, zamanın ötesinde bir vizyon sağlıyor.


Tor Holding'in vizyonu ve stratejik adımları, geleceğimizin toplumun ve dünyanın refahıyla bağlantılı olduğuna dair olan inancını yansıtmaktadır.


Hedeflerimize ulaşmanın, değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın sarsılmaz bağlılığı ile iç içe geçtiğine inanıyoruz.


Tor Holding'in vizyonunun temelinde yer alan sürdürülebilirlik ilkesi, ekonomik başarının çevresel sorumluluk ve toplumsal refahla harmanlandığı bir geleceğe doğru bize rehberlik etmektedir.

Tor Holding Logo