Tor Holding | İthalat/İhracat
image

İthalat/İhracat

Image
Logo Sector

TURKISH GOODS

Turkish Goods, küresel ürün tedariği, kalite kontrol(denetim), rekabet analizi ve lojistik süreç yönetimi gibi alanlarda uçtan uca çözümler sunar. Şeffaf iş politikaları ve güçlü küresel ağları ile Turkish Goods, müşterilerine en kaliteli ürünleri temin etme konusunda liderlik etmeyi amaçlamaktadır. Profesyonel ekip ve kapsamlı sektör deneyimiyle Turkish Goods, müşteri taleplerini karşılamak adına etkili çözümler geliştirerek global pazarda güvenilir bir iş ortağı olma misyonunu sürdürmektedir.

1500+

Ürün

81+

İhracat Ülkesi

AGROWELL

Agrowell doğaya saygılı sürdürülebilir tarım uygulamaları ile yüksek kaliteli tüketici ürünleri sunmaktadır. Kapsamlı bir küresel gıda ihracatçısı olarak, modern teknikleri ve akıllı ambalajlama sistemleri ile özel tesislerden tedarik sürecinde kalite ve güvenliği sağlamaktadır.

1000+

Ürün

Öncü

Makarna İhracatçısı

Image
Logo Sector
Image
Logo Sector

TREM CHART

Trem Chart, her tonaj hacmi için mevcut olan denizcilik ve bağlantılı kuru dökme yük taşımacılığı için her türlü özel ihtiyaçta multimodal taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Gemi yönetimi alanındaki tüm departmanlar için işlevsel çözümleri sağlamaktadır.

7 Kıtaya

Kargo Hizmeti

Güvenilir

Brokerlar (Tüm Tonaj Türlerinde)

FREIGHT PORTAL

Freight Portal, çeşitli taşımacılık ihtiyaçları için çözümler sunan bir platformdur. Deniz ve kuru dökme yük taşımacılığı için çok yönlü hizmetler sunarak, gemi yönetimi desteği ile armatörler, operatörler ve yöneticilere entegre lojistik süreçlerde sorunsuz bir deneyim sunmaktadır.

6.5

Milyon Teslimat

55

Ülke

Image
Logo Sector

Sürdürülebilir Bir gelecek
Birlikte İnşa Ediyoruz.

Hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımız, zamanın ötesinde bir vizyon sağlıyor.


Tor Holding'in vizyonu ve stratejik adımları, geleceğimizin toplumun ve dünyanın refahıyla bağlantılı olduğuna dair olan inancını yansıtmaktadır.


Hedeflerimize ulaşmanın, değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın sarsılmaz bağlılığı ile iç içe geçtiğine inanıyoruz.


Tor Holding'in vizyonunun temelinde yer alan sürdürülebilirlik ilkesi, ekonomik başarının çevresel sorumluluk ve toplumsal refahla harmanlandığı bir geleceğe doğru bize rehberlik etmektedir.

Tor Holding Logo