Tor Holding | Konaklama
image

Konaklama

Image
Logo Sector

GRAND SİRKECİ OTEL

Her köşesinde eski İstanbul’un ruhunu yansıtan Grand Sirkeci Otel, şehrin kıymetli zamanlarına eşlik eden tarihi dokusuyla hikâye ve efsanelerin tam kalbine yolculuk yapacağınız eşsiz bir konaklama deneyimi vadetmektedir.

91

Lüks Oda

1000+

Memnun Müşteri (Yıllık)

MERSİN MARİNA

Mersin Marina, 500 deniz bağlama kapasitesi, 500 karada park kapasitesi ve zengin yaşam merkezi ile ülkemizin Doğu Akdeniz bölgesindeki en büyük marinası olarak öne çıkmaktadır. Şehir içi marina konseptiyle tasarlanan Mersin Marina, ilimize ve çevresine modern bir yaşam kalitesi kazandırmıştır. Denizle buluşan bu eşsiz mekan, özel atmosferi ve sunduğu ayrıcalıklarla hem deniz tutkunlarına hem de şehir hayatının içinde huzurlu bir yaşam merkezi arayanlara benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

500

Bağlama Kapasitesi

500

Araçlık Kara Park Alanı

Image
Image
Logo Sector

T·ENT

Tor Entertainment, F&B markalarının yaratıldığı, geliştirildiği ve küreselleştirildiği bir kuluçka merkezidir. Yeme-içme ve eğlence sektöründe erişilebilir lüksü yeniden tamamlamayı ve sınırsız küresel fırsatlar oluşturma misyonuyla sektörü yeniden şekillendirmektedir.

12+

Benzersiz Marka

25+

Ülke Genelinde Şube

TOR TRAVEL

Tor Travel, Türkiye'nin dört bir yanında şehir turları ve gezileri ile zengin bir seyahat deneyimi sunmanın yanı sıra kurum ve gruplara yönelik özel etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemektedir. Yüksek standartlı araçlar ve deneyimli sürücüler eşliğinde havalimanı transferi hizmetleri de sunan Tor Travel tüm transfer ve gezi süreçlerinde konfor ve güvenliği birinci öncelik olarak tutmaktadır.

7/24

Hizmet

3500+

Müşteri Memnuniyeti

Image
Logo Sector

Sürdürülebilir Bir gelecek
Birlikte İnşa Ediyoruz.

Hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımız, zamanın ötesinde bir vizyon sağlıyor.


Tor Holding'in vizyonu ve stratejik adımları, geleceğimizin toplumun ve dünyanın refahıyla bağlantılı olduğuna dair olan inancını yansıtmaktadır.


Hedeflerimize ulaşmanın, değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın sarsılmaz bağlılığı ile iç içe geçtiğine inanıyoruz.


Tor Holding'in vizyonunun temelinde yer alan sürdürülebilirlik ilkesi, ekonomik başarının çevresel sorumluluk ve toplumsal refahla harmanlandığı bir geleceğe doğru bize rehberlik etmektedir.

Tor Holding Logo