Tor Holding | Kariyer
image
Kariyer

Her gün gelişime odaklanan güçlü bir gelecek

Tor Holding'e katılarak büyüme ve inovasyon fırsatlarıyla dolu bir ortamda yer alabilirsiniz. Şirket, mükemmelliğe ve geleceği şekillendirmeye kararlı, dinamik ve kültürel olarak çok çeşitli ekiplerden oluşmaktadır. Farklı sektörlerde heyecan verici kariyer olanaklarını keşfederek yetenek, yaratıcılık ve hırsı değerli kılan bir şirketin parçası olmanın şimdi tam zamanı. Tor Holding ile potansiyelinizi keşfedin - burada her kariyer bir yolculuktur, ve her yolculuk bir fırsattır.

Image

Açık Pozisyonlar

Farklı sektörlerde deneyimli ekiplerin bir parçası olun

Tor Holding, dinamik ve inovatif bir ekibe katılma fırsatı sunan açık pozisyonları duyurmaktan heyecan duyuyor. Endüstrideki öncü konumunu korurken büyüme stratejilerini desteklemek için yetenekli profesyoneller arıyoruz. Eğer kariyerinizi ilerletmek ve değerli bir deneyim kazanmak istiyorsanız, Tor Holding'in çeşitli iş alanlarında açık pozisyonlarına göz atabilirsiniz.

OTOMOTİV
DANIŞMANLIK
İNŞAAT
Muhasebe/Finans
Konaklama
GLOBAL TİCARET
GAYRİMENKUL
Teknoloji ve İnovasyon
Tesis Yönetimi
Halkla İlişkiler / Pazarlama
Destek Hizmetleri
Satın Alma

Genel Başvuru

Harika bir ekip İle başarılı bir kariyer yolculuğu

Eğer başarıyla dolu bir gelecek inşa etmeye hazırsanız, Tor Holding'in sunduğu kariyer fırsatlarını keşfedin! Açık pozisyonların yanı sıra genel başvuru yaparak kendi başarı hikayenizi yazma şansını da elde edebilirsiniz.

Formu Doldur
Tor Holding Logo