Tor Holding | Otomotiv
image

Otomotiv

Image
Logo Sector

TOR MOTORS

Tor Motors, seçkin otomotiv markalarının gücünü bünyesinde birleştirmektedir. Hem binek hem de ticari araçlar için benzersiz satış ve satış sonrası destek hizmetleri sunarak, otomobil severlerin ihtiyaçlarına yönelik eksiksiz bir deneyim sağlamaktadır.

Farklı

Araç Segmentleri

Geniş

Servis Ağı

BAIC

BAIC'in Türkiye distribütörü olan Tor Holding, yenilikçi tasarımları ve ileri teknolojiye sahip araçlarıyla Türkiye otomobil pazarına yeni bir soluk getirmektedir. Marka, modellerinde konfor, güvenlik ve üstün performansı bir araya getirerek otomotiv dünyasında yeni bir dönem sunmaktadır.

1.8M

Yıllık Araç Üretim Kapasitesi

110+

Ülke

Image
Logo Sector
Image
Logo Sector

ARCFOX

Arcfox, yenilikçi iç donanımı ve yeni nesil elektrikli araç teknolojisi ile global pazarda premium segmentte yer alan bir markadır. Tor Holding ile işbirliği içinde, sürdürülebilirlik ve yenilikçilik ilkelerini benimseyerek Türkiye'de elektrikli araç sektöründe öncü bir rol üstlenmektedir.

6+

Model

8400+

Satış Rakamı

Sürdürülebilir Bir gelecek
Birlikte İnşa Ediyoruz.

Hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımız, zamanın ötesinde bir vizyon sağlıyor.


Tor Holding'in vizyonu ve stratejik adımları, geleceğimizin toplumun ve dünyanın refahıyla bağlantılı olduğuna dair olan inancını yansıtmaktadır.


Hedeflerimize ulaşmanın, değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın sarsılmaz bağlılığı ile iç içe geçtiğine inanıyoruz.


Tor Holding'in vizyonunun temelinde yer alan sürdürülebilirlik ilkesi, ekonomik başarının çevresel sorumluluk ve toplumsal refahla harmanlandığı bir geleceğe doğru bize rehberlik etmektedir.

Tor Holding Logo