Tor Holding | Danışmanlık
image

Danışmanlık

Image
Logo Sector

TOR ADVISORY

Tor Advisory, küresel yasal düzenlemeler ve göçmenlik konularında uzmanlaşmış bir danışmanlık firmasıdır. Yatırımla göçmenlik programları, yeni pasaport edinimi gibi özel hizmetler sunarak müşterilere dünya genelinde seyahat etme ve ikamet etme imkanları sağlamaktadır. Şirket, güvenilir uzmanlık ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sınırları aşmayı, farklı kültürler arasında köprü kurmayı amaçlamaktadır.

10+

Yıllık Uluslararası Deneyim

8

Alanında Uzman Ekip

OWM

Orange World Media, marka yönetimi alanında uzmanlaşmış ekipleriyle; pazarlama iletişimi, dijital dönüşüm ve danışmanlık gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Müşterilerine özel stratejiler geliştirerek, markalarını güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine destek olmaktadır. Yaratıcı çözümleri ve deneyimli kadrosu ile Orange World Media, iş ortaklarının kapsamlı marka yönetimi ihtiyaçlarını karşılayarak, onların başarılarını en üst düzeye çıkarmaktadır.

15

Sektör

1000+

Tamamlanmış Proje

Image
Logo Sector
Image
Logo Sector

TALENT GLOBAL

Talent Global, şirketlerin stratejilerini, yapılarını ve insan kaynaklarını geliştirmelerine yardımcı olarak danışmanlık hizmetleri vermektedir. İhtiyaca özel programlarla, işe alımdan, çalışan bağlılığına kadar kapsamlı hizmetleri ile şirketlerin gelişim sürecine katkı sağlamaktadır.

10+

Kariyer Zirvesi Katılımı

1000+

Başarılı Mülakat

Sürdürülebilir Bir gelecek
Birlikte İnşa Ediyoruz.

Hep birlikte sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımız, zamanın ötesinde bir vizyon sağlıyor.


Tor Holding'in vizyonu ve stratejik adımları, geleceğimizin toplumun ve dünyanın refahıyla bağlantılı olduğuna dair olan inancını yansıtmaktadır.


Hedeflerimize ulaşmanın, değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve tüm çalışanlarımızın sarsılmaz bağlılığı ile iç içe geçtiğine inanıyoruz.


Tor Holding'in vizyonunun temelinde yer alan sürdürülebilirlik ilkesi, ekonomik başarının çevresel sorumluluk ve toplumsal refahla harmanlandığı bir geleceğe doğru bize rehberlik etmektedir.

Tor Holding Logo